Jana Mikk teraapia

Holistiline regressiooniteraapia

JANA TERAAPIA

Mis on holistiline regressiooniteraapia?

Holistiline regressiooniteraapia aitab meil iseennast paremini mõista ja haarata ise oma elus ohjad. Teraapia avardab silmaringi, soodustab meie vaimset kasvamist ja tasakaalu leidmist.

Holistiline regressiooniteraapia on terviklik ja võimas, sest protsessi on haaratud kogu meie keha, meel, hing ja vaim. Holistilise regressiooniteraapia seansil suundume rännakule oma sisemaailma, kus peituvad mitmete meie probleemide algpõhjused. Just nii on võimalik ka neile lahendusi leida.

Vabaneme oma hävitavatest tunde- ja mõttemustritest, jõudes seeläbi lähemale iseendale, nii oma vaimsele kui ka füüsilisele tervenemisele.

Holistiline regressiooniteraapia toetab meid õnneliku elu loomisel. Eesmärgiks on kujundada „normaalsest“ tavapärasest elust parim võimalik elu. Selles elus heaolu, rahulolu ja õnnetunnet, aga sealt ei puudu ka areng ja väljakutsed. Õpime nautima elu täiel rinnal, tundes oma tugevaid külgi ja rakendades oma loomulikke andeid.

Inimene on tervik – meie keha, meel ja hing toimivad alati sünkroonis. Iga mõte, iga tunne, mõjutab meie keha. Ja vastupidi – kõik kehas toimuv mõjutab meie psüühikat. Kui üks osa meist ei toimi harmoonias ülejäänuga, on kogu terviku töö häiritud.

Holistilise regressiooniteraapia kohaselt on meie probleemide tekke juures kõige olulisemaks mõjutajaks emotsionaalne stress. Kõik meie probleemid, nii emotsionaalsed kui füüsilised on saanud alguse millestki, millega me pole „hakkama saanud“.

Kui olukorraga kaasnevad negatiivsed emotsioonid jäävad välja elamata, meie sisse, siis need blokeeruvad. See mõjutab ka meie keha, tekivad pingekolded nii ajusse kui ka selle ajupiirkonnaga seotud kehaorganisse.

Enamasti peituvad meie psühholoogiliste ja psühhosomaatiliste probleemide põhjused minevikus. Selleks, et eluga edasi minna, tuleb vahetevahel vaadata tagasi. Tuleb vaadata iseenda sisse ja teadvustada see, mis takistab elu vooga koos edasi liikumast.

Siin tuleb appi terapeut, kes aitab meil minna ajas tagasi probleemsesse ja keerulisse olukorda ja lahendada see.

Osa teraapiaseansi ajast viibib klient meditatiivses teadvusseisundis ja uurib oma sisemaailma. Terapeudi abiga töötatakse läbi minevik ja luuakse tulevikuvisioon.

Teraapia lähtepunktiks on iga inimese enda sisemaailm, tema tõekspidamised, uskumused ja elusituatsioon. Seetõttu on teraapiaseansside sisu väga individuaalne.

Lisainfot holistilise regressioonteraapia kohta saab lugeda Holistika Instituudi kodulehelt: https://holistika.ee/


Holistiline regressiooniteraapia. Mänguterapeut Jana Mikk.

VÕTA MINUGA ÜHENDUST

Lisainfo ja aja broneerimine

Kui tunned, et mänguteraapiast võib abi olla Sinu lapsele või soovid hoopis tulla holistilise regressiooniteraapia vastuvõtule,

siis broneeri aeg.

Minu vastuvõtule saab registreerida alloleva vormi kaudu, e-maili teel jana@janateraapia.ee või helistades telefonil +372 5044179

Vastan Sulle esimesel võimalusel 🙂

Jana Mikk